Nástěnka

Z Dokumentace
Přejít na: navigace, hledání
Nástěnka

Nástěnka je přehledné místo, kde najdete pohromadě stručný přehled všech aktuálních událostí, úkolů a projektů.

Na nástěnce se zobrazují pouze názvy zobrazených dokumentů, nastavená barva a ikonka typu dokumentu. Při najetí myší na název dokumentu se zobrazí i popis dokumentu ve vyskakovacím okně. Kliknutím na název se otevře formulář pro úpravu dokumentu.

Nástěnku lze znovu načíst tlačítkem F5, nebo v kontextovém menu pravým tlačíkem myši volbou Obnovit nástěnku.

Obsah

Nastavení

Na nástěnce se normálně zobrazují dokumenty všech uživatelů. Chcete-li omezit zobrazované dokumenty pouze na své vlastní, odškrtněte v Nastavení na kartě Obecné volbu Zobrazovat na nástěnce úkoly a události ostatních uživatelů.

Na nástěnce se zobrazují úkoly bez data ukončení. Chcete-li, aby se takové úkoly nezobrazovaly, odškrtněte v Nastavení na kartě Obecné volbu Zobrazit na nástěnce úkoly bez data ukončení.

Poznámky

Na nástěnku můžete vyvěsit libovolnou poznámku. Při editaci poznámky zaškrtněte pole Zobrazit tuto poznámku na nástěnce.

Dokumenty podle termínů

Zobrazení dokumentů na nástěnce se řídí datem ukončení: na nástěnce najdete dnešní a zítřejší dokumenty, dokumenty s termínem v nejbližších sedmi dnech a dokumenty bez uvedeného termínu.

Přidání nové položky

Nový dokument - nastavení projektu

Na nástěnku můžete přidat novou položku přímo z pracovní plochy nástěnky kliknutím na některou z ikonek v hlavičce každé sekce:

Note-add.svg Event-add.svg Task-add.svg

U nově přidaného dokumentu se nastaví položky předem tak, aby se dokument zobrazoval na nástěnce v příslušné skupině. Protože na nástěnce nelze jednoduše určit projekt, do kterého by se měl nový dokument uložit, nastaví se jako rodičovský dokument, který je nastavené ve formulářích jako defaultní. Defaultní projekt můžete nastavit tlačítkem Projecttree.svg na kartě Projekty úplně vespod pod seznamem projektů.